Polityka prywatności

Korzystając ze strony internetowej tonerland.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdujące się na niniejszej stronie.

DANE OSOBOWE

W czasie korzystania ze strony internetowej tonerland.pl mogą Państwo zostać poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych - przy składaniu zamówienia, dlatego w celu poprawnej realizacji zamówienia należy poprawnie wypełnić formularz.

Dane, o które będą Państwo poproszeni to:

  • imię i nazwisko
  • adres zamieszkania
  • adres dostawy (jeśli jest inny niż adres zamieszkania)
  • numer telefonu
  • nazwa firmy (niewymagane)
  • adres poczty elektronicznej, na który przyjdzie potwierdzenie zamówienia.

Firma SIRIUS GRZEGORZ DAMRATH NIGDY nie sprzedaje i nie udostępniam osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów i użytkowników serwisu tonerland.pl

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę, nie odwiedzaj strony tonerland.pl  i nie udostępniaj nam żadnych swoich danych dotyczących Twojej osoby.

NIEZAPOWIEDZIANE WIADOMOŚCI

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej ze stroną tonerland.pl. Pod tym określeniem rozumiem informacje niekomercyjne (np. życzenia, Promocje, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne (tylko dla użytkowników zapisanych na listę adresową), których treść dotyczy oferowanych przez nas produktów i usług. Informacje komercyjne filtrujemy tak, aby nigdy Państwo nie otrzymywali informacji, która nie byłaby potencjalnie interesująca.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Kupisz tutaj tonery i tusze
do wszystkich urządzeń

Wpisz model urządzenia, wybierz producenta i kliknij SZUKAJ...

Sklep internetowy Shoper.pl